Informacija

 

Gegužės 1 d. baseinas, pirčių kompleksas ir treniruoklių salė dirbs nuo 11 val. iki 22 val.

Gegužės 2 d., 3 d., 4 d., 5 d. nuo 8 val. iki 14 val. baseinas lankytojų nepriims.

 

Baseinas, pirčių kompleksas ir treniruoklių salė:

Balandžio 8 d. nuo 11 val. iki 22 val.

Balandžio 9 d. nedirbsime

Balandžio 10 d. nuo 11 val. iki 22 val.

 

Trečiadienį Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas lankėsi Ignalinos sporto ir pramogų centre, kur apžiūrėjo pertvarkomas patalpas ir kartu su Ignalinos turizmo informacijos centro direktoriaus pavaduotoju Gintautu Guobiu aptarė tolesnes centro modernizavimo, paslaugų plėtros perspektyvas.

Artėjant vasaros sezonui, kai Ignalinos pusėn pajuda šokėjai, sportininkai, čia organizuojantys treniruočių ir poilsio stovyklas, pastebimai tampa aktualus apgyvendinimo klausimas. Ignalinos sporto ir pramogų centro viešbutis pakankamai populiarus ir pageidautinas, deja, 16-koje jo kambarių iki šiol galima buvo apgyvendinti tik 30 lankytojų.  Šeimininkiškai pasidairius, buvo nuspręsta praplėsti viešbučio patalpas šalia esančios konferencijų salės sąskaita, pritaikant ją apgyvendinimo poreikiams. 

Vasario pradžioje čia jau pradėjo darbus Panevėžio įmonė „Inovasta“, tad dabar jau ima ryškėti būsimų patalpų kontūrai: bus įrengti keturi kambariai su tualetais ir dušais. Papildomai ketinama čia įrengti 8-10 vietų.  Nors pagal sutartį statybininkai darbus turi baigti per tris mėnesius, Gintautas Guobys tikisi, kad darbai bus baigti anksčiau, o  vasarą neabejotinai galės atvykstantiems pasiūlyti naujuosius kambarius su vaizdu į pušyną. Mažiau bus tų klientų, kuriems, pristigus laisvų kambarių, tekdavo pasiūlyti nakvynės vietas Ignalinos švietimo ir sporto paslaugų centre, kaimo sodybose.

Gintautas Guobys pasidžiaugė ir jkitomis pertvarkomis Ignalinos sporto ir pramogų centre. Nuo praėjusių metų spalio atnaujintos ir naujos pirtys, sūkurinės vonios, baseinas sulaukia nemenko srauto lankytojų. Lanksti pramogų derinimo pasiūla patraukli ne tik vietiniams, bet ir iš toliau atvykstantiems.Ignalinos sporto ir pramogų centre jau anksčiau atliktas ir sporto salės remontas. Šiuo metu jau svarstoma apie treniruoklių salės praplėtimą ir įrangos atnaujinimą. O šiandien pirmąsias dešimtis kilovatvalandžių jau pagamino elektros jėgainė ant centro stogo. Kol kas saulės moduliai po sniegu, bet vėliau, kaip sakė Gintautas Guobys, tikimasi, kad saulė  pagamins bent pusę centrui reikalingos elektros energijos.

Vida Gasparavičienė

 

Vasario 16 d. baseinas, pirčių kompleksas ir treniruoklių salė dirbs nuo 11 val. iki 22 val.

 

Ignalinos „Vilkakalnis“

Ignalinos „Vilkakalnio” 2023m. namų rungtynių datos:

  1. 2023-01-28 14:00 val. „Vilkakalnis“ – „Marijampolės SC“
  2. 2023-02-11 14:00 val. „Vilkakalnis“ – „Rida“
  3. 2023-02-18 14:00 val. „Vilkakalnis“ – „Rytas – MRU“
  4. 2023-03-04 14:00 val. „Vilkakalnis“ – „SRC – Dzūkija“
  5. 2023-03-18 14:00 val. „Vilkakalnis“ – „Trakai“

Susitikimai vyks Ignalinos sporto ir pramogų centre. Komandos sudėtį bei pilną RKL rungtynių tvarkaraštį galite rasti čia.