Informacija

 

Patvirtintos Ignalinos rajono turizmo informacijos centro (TIC ir Ignalinos sporto ir pramogų centro) teikiamų paslaugų kainos. Poreikis tvirtinti naujas kainas atsirado padidėjus energijos ir įsigyjamų medžiagų, žaliavų kainoms, taip pat didėjant darbo užmokesčiui. Sprendimas įsigalios nuo spalio 24 dienos.

Esant tam tikroms sąlygoms, paslaugoms numatyta suteikti 15 procentų nuolaidas:

  • sudarius atskiras bendradarbiavimo sutartis su juridiniais asmenimis, teikiančiais turizmo paslaugas Ignalinos rajono savivaldybėje;
  • akcijoms sporto ir pramogų centro patalpose;
  • parduodant paslaugas per kitas įmones (pagal sudarytas sutartis).
  1. Vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai.
  2. „Bronzinis“ (galioja 1 mėn.), „Sidabrinis“ (galioja 3 mėn.), „Auksinis“ (galioja visą sezoną) abonementai suteikia teisę vieno apsilankymo metu naudotis paslauga 3 val.
  3. Paslaugomis naudojantis ilgiau negu nustatyta, papildomas mokestis skaičiuojamas proporcingai viršytam laikui. Ši nuostata taikoma ir pagal abonementinio mokesčio tarifą paslaugomis besinaudojantiems lankytojams.
  4. Neįgaliems vaikams taikyti 30 procentų nuolaidą nuo vaikams patvirtintų kainų.
  5. Pola kortelės turėtojams taikyti 50 procentų nuolaidą nuo patvirtintų baseino paslaugų kainų.
  6. Prekėms, skirtoms perparduoti Sporto ir pramogų centre, taikomas 25 procentų antkainis.
  7. Šeimoms (2 suaugę ir 1 ir daugiau vaikų) vienkartiniams apsilankymams taikyti 20 procentų nuolaidą nuo patvirtintų baseino paslaugų kainų.

Abonementinis mokestis suteikia teisę naudotis paslauga 4 kartus po 1 val. ir galioja 1 mėnesį. Treniruoklių salės abonementinis mokestis suteikia teisę naudotis paslauga 4 kartus po 2 val. ir galioja 1 mėnesį.

 

Sūkurinės vonios

Ignalinos sporto ir pramogų centras nuo spalio 20 dienos kviečia ignaliniečius ir svečius apsilankyti baseine ir pasimėgauti atnaujintomis ir naujomis pirtimis bei sūkurinėmis voniomis. Pasiplaukiojus baseine bus galima pasikaitinti ir maloniai atsipalaiduoti net 5-iose pirtelėse: druskų garinėje, aromatinėje, saunoje, lietuviškoje ir turkiškoje. Vietoj buvusios vienos dabar veikia dvi masažinės sūkurinės vonios. Vienoje jų kunkuliuoja mineralinis, kitoje – gėlas vanduo. Skiriasi ir vonių vandens temperatūra. Ji pritaikyta ir tiems, kas mėgsta šiltesnį,  ir kiek vėsesnį vandenį.

Turbūt labiausiai visus sudomins visiškai naujai įrengta druskų garinė pirtis. Šioje itin drėgnoje pirtyje lankytojai pajus visas naudingąsias druskos savybes. Esant didelei druskos ir garų koncentracijai pasireiškia osmosinis efektas – medžiagų apykaitos skysčiai smelkiasi per odą į labiau druskos prisotintą zoną ir taip kūnas valosi nuo šlakų, o oda aprūpinama mikroelementais. Malonu atsipalaiduoti ir aromatinėje pirtyje, kur pro sienoje įrengtą vamzdelį bus leidžiamas garas su specialiais kvapais.  Nebeliko pavadinimo ,,Rusiška pirtis“, dabar tai bus tiesiog lietuviška pirtis. Čia vandenį ant akmenų ir toliau pagal poreikį galės užsipilti patys lankytojai. 

Kaip sakė Turizmo informacijos centro direktoriaus pavaduotojas Gintautas Guobys,  remonto darbai, prasidėję šių metų birželį, užtruko kelis mėnesius, vasarą baseinas nedirbo, todėl viską pavyko gana greitai pabaigti. Buvo pakeistos ir išplatintos sūkurinių vonių erdvės, naujai išklotos grindų plytelės ir dalis sienų mozaikos. Išgriovus kai kurias sienas, atsirado ir naujų erdvių, kuriose planuojama įrengti papildomas paslaugas, pvz. infraraudonųjų spindulių krėslus. Kaip minėjo vadovas, ne viskas, kas padaryta, matoma lankytojams. Baseino rūsiuose sumontuota sudėtinga sūkurinių vonių įranga, garo ir druskų generatoriai.

Atliktų darbų vertė – apie 85 tūkst. eurų, dalį skyrė savivaldybė, kita dalis panaudota iš sporto ir pramogų centro uždirbtų lėšų. Per praeitą sezoną baseine ir treniruoklių salėje apsilankė daugiau nei 46 tūkst. lankytojų. O nuo sausio iki rugsėjo mėnesio centro viešbutis buvo užimtas 100 procentų. Žinoma, kelis kartus išaugę skaičiai elektros sąskaitose verčia nerimauti ir peržiūrėti paslaugų kainas, tačiau, kaip sako vadovas, kainos pakils nedaug, didesnę dalį reikalingos elektros energijos pagamins ant stogo įrengta elektrinė, o sunkųjį laiką išgyvena visi, todėl  į ateitį visgi reikia žiūrėti optimistiškai, juolab kad dar laukia naujų planų ir idėjų įgyvendinimas.

parengė Lina Kovalevskienė

Loading...