Slapukų politika

SLAPUKŲ POLITIKA

Ši slapukų politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2022 m. lapkričio 18 d. ir taikoma Europos ekonominės erdvės piliečiams ir teisėtiems nuolatiniams gyventojams.
1. Įvadas
Mūsų svetainėje https://ignalina-spa.lt (toliau: „svetainė”) naudojami slapukai ir kitos susijusios technologijos (patogumui visos technologijos vadinamos „slapukais”). Slapukus taip pat talpina trečiosios šalys, kurioms priklauso tam tikras svetainėje rodomas turinys, pvz., skelbimai ar vaizdai. Žemiau esančiame dokumente informuojame apie slapukų naudojimą mūsų svetainėje.
2. Kas yra slapukai?
Slapukas yra mažas paprastas failas, kuris siunčiamas kartu su šios svetainės puslapiais ir jūsų naršyklės išsaugomas jūsų kompiuterio ar kito įrenginio standžiajame diske. Jame saugoma informacija vėlesnio apsilankymo metu gali būti grąžinta į mūsų arba atitinkamų trečiųjų šalių serverius.
3. Kas yra scenarijai?
Scenarijus yra programos kodo dalis, kuri naudojama tam, kad mūsų svetainė veiktų tinkamai ir interaktyviai. Šis kodas vykdomas mūsų serveryje arba jūsų įrenginyje.
4. Kas yra tinklalapio indikatoriai?
Tinklalapio indikatorius (arba pikselių žyma) yra maža, nematoma teksto arba vaizdo dalis svetainėje, naudojama srautui svetainėje stebėti. Tam įgyvendinti duomenys apie jus yra saugomi naudojantis tinklalapio indikatoriais.
5. Slapukai
5.1 Techniniai arba funkciniai slapukai
Kai kurie slapukai užtikrina, kad tam tikros svetainės dalys veiktų tinkamai ir kad jūsų naudotojo nuostatos liktų žinomos. Įdėdami funkcinius slapukus palengviname apsilankymą mūsų svetainėje. Šiuos slapukus galime patalpinti be jūsų sutikimo.
5.2 Statistiniai slapukai
Šie slapukai naudojami analizuojant svetainės lankomumo statistiką. Jie leidžia skaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius, kad galėtume išmatuoti svetainės efektyvumą ir ją tobulinti, siekdami ją padaryti kuo naudingesnę ir patogesnę lankytojams. Jie padeda mums sužinoti, kurie puslapiai yra labiausiai ar mažiausiai lankomi, sužinoti, kaip lankytojai vaikšto per svetainės puslapius. Visa informacija, kurią renka šie slapukai, yra anoniminė, nes saugom tik visų lankytojų bendri rodikliai.
5.3 Socialinės medijos slapukai
Socialinės medijos slapukai yra šio svetainės dalis. Jie skirti socialinės medijos teikėjams (toliau vadinamiems „teikėjais“), tokiems kaip „Facebook“. Teikėjas žino, kad jūs, prieš apsilankydami socialinės medijos tinkle, naršėte mūsų internetinėje svetainėje. Jeigu esate užsiregistravę ir prisijungę prie tam tikro teikėjo, jūsų apsilankymas taip pat gali būti susietas su jūsų naudotojo paskyra. Teikėjai nepateikia konkrečios informacijos apie duomenis, kuriuos naudoja jų socialiniai papildiniai. Neturime galimybių patikrinti perduodamų duomenų turinio ir apimties, nustatyti, kaip teikėjai naudoja šią informaciją. Išsamesnė informacija pateikiama atitinkamo teikėjo duomenų apsaugos sutartyje. Jeigu nesutinkate, kad teikėjas rinktų jūsų duomenis mūsų internetinėje svetainėje, išjunkite slapukus savo interneto naršyklėje. Jei norite išvengti nuorodų į bet kokią veikiančią naudotojo paskyrą, privalote atsijungti nuo socialinės medijos internetinės svetainės, prieš apsilankydami mūsų internetinėje svetainėje.
6. Sutikimas
Kai apsilankysite mūsų svetainėje pirmą kartą, parodysime iššokantįjį langą su paaiškinimu apie slapukus. Kai tik paspausite „Priimti“, sutinkate, kad naudotume visus slapukus ir papildinius, kaip aprašyta iššokančiame lange ir šioje slapukų politikoje. Savo naršyklėje galite išjungti slapukų naudojimą, tačiau atkreipkite dėmesį, kad mūsų svetainė gali nebeveikti tinkamai.
7. Jūsų teisės, susijusios su asmens duomenimis
Jūs turite šias teises, susijusias su savo asmens duomenimis:
• Jūs turite teisę žinoti, kodėl jūsų asmens duomenys reikalingi, kas su jais atsitiks ir kiek laiko jie bus saugomi.
• Prieigos teisė: Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, kurie mums yra žinomi.
• Teisė ištaisyti: Jūs turite teisę bet kada papildyti, taisyti, ištrinti arba užblokuoti savo asmens duomenis.
• Jei duodate mums sutikimą tvarkyti jūsų duomenis, turite teisę atšaukti šį sutikimą ir reikalauti, kad jūsų asmens duomenys būtų ištrinti.
• Teisė perduoti savo duomenis: turite teisę prašyti visų savo asmens duomenų iš duomenų valdytojo ir perduoti juos visus kitam duomenų valdytojui.
• Teisė nesutikti: galite nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų duomenys. Mes to laikomės, nebent yra pagrįstų priežasčių tvarkyti.
8. Slapukų įjungimas/išjungimas ir ištrynimas
Galite naudoti savo interneto naršyklę automatiškai arba rankiniu būdu ištrinti slapukus. Taip pat galite nurodyti, kad tam tikri slapukai negali būti talpinami. Kita galimybė – pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus, kad kiekvieną kartą įdėjus slapuką gautumėte pranešimą. Daugiau informacijos apie šias parinktis rasite naršyklės žinyno skiltyje pateiktose instrukcijose.
Atkreipkite dėmesį, kad mūsų svetainė gali tinkamai neveikti, jei išjungti visi slapukai. Jei ištrinsite slapukus iš savo naršyklės, jie bus vėl patalpinti gavus jūsų sutikimą, kai vėl apsilankysite mūsų svetainėse.
9. Kontaktiniai duomenys
Jei turite klausimų ir (arba) komentarų apie mūsų slapukų politiką, susisiekite su mumis šiais kontaktiniais duomenimis:
Ignalinos Sporto Ir Pramogų Centras
Vasario 16-osios g. 35, Ignalina 30112
Lietuva
Svetainė: https://ignalina-spa.lt
El. paštas: baseinas@ignet.lt